כלי העבודה החשמליים שכל חשמלאי צריך

כחשמלאי עצמאי חשוב מאוד להחזיק בערכת כלים שתדייק את הצרכים המקצועיים ותענה על כל צורך העולה בשטח. מטרת כלי העבודה איננה רק כדי לבצע משימות ביעילות גבוהה, אלא גם כדי להבטיח את הבטיחות בעבודה וכן ביצוע עבודה אמינה ומדויקת. 

בהיותכם חשמלאים עצמאיים המבקשים לספק ללקוחותיהם את השירות הטוב ביותר, הכנו עבורכם מדריך מקיף לכלי העבודה החשמליים החיוניים שצריכים להימצא בכל ארגז כלים.

כלי עבודה חשמליים

מקדחות ומברגות אימפקט, זהו כלי אשר ניתן לרכוש אותו בגרסת מולטי, או לחילופין כשני כלים נפרדים.

מקדחות ומברגות חיוניות לקידוח חורים לרבות עבור התקנות שונות המתבצעות כחלק מעבודת החשמל וכן עבור הברגות מהירות של מכשור חשמלי בעת תיקון או התקנה.

במקרים מסוימים, ובעיקר כאשר מדובר בעבודות בעלות אופי שיפוצי, הרי שמסור חשמלי יכול להימצא כשימושי מאוד. מסורי חרב או מסורים עגולים שימושיים לחיתוך חומרים שונים, כולל צינורות ולוחות עץ ומתכת.

במקרים מסוימים, ובעיקר כאשר מדובר בעבודות בעלות אופי הנדסי, הרי שייתכן ויעלה הצורך בפטישון. מדובר בכלי עבודה חשמלי שונה ממקדחה, כאשר הבוכנה העוצמתית של הפטישון נועדה לקידוח כבד בבטון.

כלי מדידה ובדיקה

זוכרים שאמרנו שהעבודה צריכה להיות איכותית ומדויקת? לא סתם בחרנו להשתמש בדיוק.

כך למשל השימוש בכלי לבדיקת הארקה מאפשר לבחון את ההארקה בקפידה, וגם כלים אלו מתאפיינים באיכויות דיוק משתנות. חשמלאי המבקש לספק את העבודה הטובה ביותר, ישקיע בכלי לבדיקת הארקה מתקדם, אשר יתאים גם להקפדתה המחמירה של חברת החשמל.

לצד זאת, חשוב גם להצטייד במאתר מעגלים, כלי העוזר בזיהוי מעגלים בלוח החשמל, מה שמקל על החשמלאי בתהליך הנדרש לאיתור, מציאת ותיוג מעגלים.

לסיום, מכשיר בדיקת מתח המיועד לבדיקות בטיחות מהירות, מסייע לערוך בדיקת מתח ללא מגע ומזהה זרם חשמלי ללא כל צורך במגע פיזי.

כלי עבודה בסיסיים

אל לנו להניח כי כלי עבודה חשמליים הם העיקר בעבודתו של החשמלאי, וכאן נקדיש את הפסקה האחרונה אל כלי העבודה הבסיסיים, שאינם חשמליים, אך גם שחשיבותם איננה יורדת מאלו שצוינו קודם לכן.

סרט מדידה עמיד וקל לקריאה הוא חיוני למדידה מדויקת. וכמוהו גם מישור המבטיח שההתקנות מותקנות במישור מושלם אופקי או אנכי.

לצד כל אלו, פליירים לחיתוך צדדי ולתפיסה, סיבוב, כיפוף וחיתוך של חוטים.  מברגים עם ערכת מברגים מבודדים במגוון גדלים וסוגים (שטוחים ופיליפס), פושטי חוטים המשמשים להסרת הבידוד מחוטים חשמליים מבלי לפגוע בחוט עצמו ועד ציוד בטיחות לרבות כפפות מבודדות מחשמל ומשקפי בטיחות.

ובחיפושכם אחר חשמלאי מקצועי, אנו נשמח לעמוד לשירותכם עם מאגר חשמלאים הזמין לכל פרויקט, ובפריסה ארצית נרחבת. לפרטים נוספים ובירורים, צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פניה באתר ונציג מטעמנו ישוב אליכם בהקדם האפשרי.

Picture of חשמלאי יצאת צדיק
חשמלאי יצאת צדיק

בלוג החשמלאים הגדול בישראל!

20 שנות ניסיון
מחירים נוחים
חשמלאי מוסמך
זמינות מיידית

המלצות מלקוחות שלנו

דויד קלדרון
דויד קלדרון
קרא עוד
"חשמלאי יעיל הוגן ישר ואדיב, ממליץ בחום, נותן שירות מעולה, במחירים נוחים"
ישראל אור לב
ישראל אור לב
קרא עוד
"בחור מדהים, הגיע מהר עבד מהר והכל במחיר שווה, אין ספק ששמרתי את המספר לפעם הבאה, תודה לך!"
נחום חתוכה
נחום חתוכה
קרא עוד
"מחיר מעולה על שירות מעולה, תהיו בריאים ותמשיכו לתת שירות מדהים!"
ניר ועקנין
ניר ועקנין
קרא עוד
"חשמלאי בחסד עליון, שירות מהיר, ומחיר הוגן, ממליץ"
יאיר צפירה
יאיר צפירה
קרא עוד
"צוות מקצועי הגיעו מהר ונתנו שירות זהב תודה ממש!!"
Previous
הבא

מכבדים את כל סוגי האשראי

שתפו לחברים את הדף!
פייסבוק
ווצאפ