מכונת הכביסה מקצרת, בעיה בחשמל או במכונה?

אם לאחרונה מכונת הכביסה שלכם מקצרת את החשמל בבית, חשוב להבין דבר מאוד בסיסי לפני הזמנת איש מקצוע – האם מדובר בבעיה בחשמל או במכונה? קראו כאן כדי להבין איזה איש מקצוע עליכם להזמין >>

כמה מילים על בחירת אנשי מקצוע לתיקון הבעיה

במקרים בהם מכונת הכביסה גורמת לקצרים חשמליים, תיתכן בעיה בחשמל או לחילופין בעיה במכונה עצמה. בעוד כי בעיית חשמל תצריך הזמנת חשמלאי מורשה, בעיה במכונת הכביסה תצריך הזמנת טכנאי מכונות כביסה מורשה. ככה או ככה, ההמלצה היא לעשות השוואת מחירים בין אנשי מקצוע. ניתן להזמין טכנאי מכונת כביסה מכאן או להמשיך לקרוא את המאמר להלן, אבל הכי חשוב לעשות סקר שוק הכולל השוואת מחירי תיקון מכונת כביסה.

נבדיל בין בעיות חשמל לבעיות במכונה

כאשר מכונת הכביסה גורמת לקצר חשמלי, בבית או במבנה תעשייתי, בד"כ קשה לקבוע בוודאות האם מדובר בבעיה במכונה או בחשמל, על אחת כמה וכמה אם אתם לא אנשי מקצוע מהתחום. לכן, ריכזנו עבורכם כמה צעדים שתוכלו לנסות כדי לבדוק מה מקור התקלה:

  • ניתוק המכונה: בראש ובראשונה ודאו שהמכונה מנותקת לחלוטין מהחשמל, כי מדובר במכשיר חשמלי במתח גבוה אשר מהווה סכנת נפשות. 
  • בדיקת שקע: ודאו שהשקע אליו מחוברת המכונה תקין. זאת, ע"י חיבור מכשיר חשמלי אחר לאותו שקע. כך תוכלו לבדוק אם הוא עובד כראוי. אם גם המכשיר השני גורם לקצר, ייתכן שהבעיה היא בשקע וצריך להזמין חשמלאי.
  • בדיקת עומס חשמלי: לא פעם הקצר נובע מעומס על תשתית החשמל בבית. לכן נסו להפעיל את המכונה כשהיא המכשיר החשמלי היחיד שפועל בבית. אם הקצר עדיין מתרחש, ייתכן שצריך לשדרג את תשתית החשמל שלכם (ניתן להחליף לוח).

אילו בדיקות טכנאי יוכל לבצע?

טכנאי של מכונות כביסה יוכל לבצע כמה וכמה בדיקות שונות על מנת לברר מהי המהות של התקלה, כמו למשל בדיקת גוף החימום של המכונה, כי גוף החימום הוא רכיב שנוטה להתקלקל ולגרום לקצרים. כמו כן, טכנאים אמורים לבדוק גם את תקינות המנוע וכן רכיבים חשמליים אחרים. חשוב לציין, אין לנסות לתקן את המכונה בעצמכם אם אינכם חשמלאים או טכנאים מוסמכים. ניסיון מהסוג הזה, מן הסתם, עלול להוביל חלילה להתחשמלות. לכן, במקרה של קצר חשמלי, חשוב לפעול במהירות ולנתק את המכונה מהחשמל. 

באופן כללי, מחיר תיקון מכונת כביסה אמור לנוע בין כמה מאות שקלים בודדים, גם אם הלך גוף החימום של המכונה, התרמוסטט שלה וכן הלאה. אם החלטתם להזמין טכנאי או חשמלאי, אנחנו ממליצים לעשות השוואת מחירים בין אנשי המקצוע השונים. באמצעות ההשוואה, תוכלו למצוא אנשי מקצוע בקרבת המגורים שלכם, מה שעתיד לחסוך עלויות משמעותית. כמו כן, תוכלו לברור בין הצעות מחירים של טכנאים וחשמלאים שונים, מה שעוזר לעשות סקר שוק מקיף מספיק.

Picture of חשמלאי יצאת צדיק
חשמלאי יצאת צדיק

בלוג החשמלאים הגדול בישראל!

20 שנות ניסיון
מחירים נוחים
חשמלאי מוסמך
זמינות מיידית

המלצות מלקוחות שלנו

דויד קלדרון
דויד קלדרון
קרא עוד
"חשמלאי יעיל הוגן ישר ואדיב, ממליץ בחום, נותן שירות מעולה, במחירים נוחים"
ישראל אור לב
ישראל אור לב
קרא עוד
"בחור מדהים, הגיע מהר עבד מהר והכל במחיר שווה, אין ספק ששמרתי את המספר לפעם הבאה, תודה לך!"
נחום חתוכה
נחום חתוכה
קרא עוד
"מחיר מעולה על שירות מעולה, תהיו בריאים ותמשיכו לתת שירות מדהים!"
ניר ועקנין
ניר ועקנין
קרא עוד
"חשמלאי בחסד עליון, שירות מהיר, ומחיר הוגן, ממליץ"
יאיר צפירה
יאיר צפירה
קרא עוד
"צוות מקצועי הגיעו מהר ונתנו שירות זהב תודה ממש!!"
Previous
הבא

מכבדים את כל סוגי האשראי

שתפו לחברים את הדף!
פייסבוק
ווצאפ